برنا

4 فروردین 1402 1:28

رئیس صدا و سیما: اجرای سند تحول، نقشه راه سازمان صدا و سیما برای سال ۱۴۰۲ است/ امیدواریم برای اجرا با چالش کمتری مواجه باشیم

رئیس صدا و سیما: اجرای سند تحول، نقشه راه سازمان صدا و سیما برای سال ۱۴۰۲ است/ امیدواریم برای اجرا با چالش کمتری مواجه باشیم

رییس رسانه ملی گفت: اجرای سند تحول، نقشه راه سازمان صدا و سیما برای سال ۱۴۰۲ است، سند راهبردی صدا و سیما مورد ادراک و فهم‌مشترک همه همکاران ما در سازمان صدا و سیما قرار گرفته است، امیدواریم در سال ۱۴۰۲ برای اجرای آن با چالش کمتری مواجه باشیم.

پیمان جبلی، رئیس صدا و سیما در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، در رابطه با اقدامات سازمان صدا و سیما در سال ۱۴۰۱ و نقشه راه رسانه ملی در سال ۱۴۰۲ گفت: در سال ۱۴۰۱ تلاش کردیم براساس سند تحولِ دوره جدید رسانه ملی عمل کنیم، قاعدتا هر سندی و هر رویکرد و راهبردی برای اجرا با موانع و چالش هایی روبه رو است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: سند تحول صدا و سیما هم از این اصل مستثنی نیست، لذا تمام‌ آن چالش ها و آسیب هایی که در سال ۱۴۰۱ در اجرایی کردن سند تحول با آن روبه رو بودیم را بررسی کرده ایم تا برای سال آینده سند را به آن شکلی که پیشبینی شده، پیش ببریم.

جبلی گفت: بخش های مهم و عمده این برنامه تحول که در سه حوزه تحول محتوایی و تحول رویکردی و تحول سازوکاری طراحی شده بود، محقق شده است، بخش هایی نیز با چالش های بیشتری مواجه بوده که امیدواریم با شناسایی دقیق برای ۱۴۰۲ بهتر عمل کنیم.

رییس رسانه ملی تصریح کرد: اجرای سند تحول، نقشه راه سازمان صدا و سیما برای سال ۱۴۰۲ است، این سند راهبردی برای یک دوره ۵ ساله سازمان صدا و سیما است. سند راهبردی صدا و سیما مورد ادراک و فهم‌مشترک همه همکاران ما در سازمان صدا و سیما قرار گرفته است، امیدواریم در سال ۱۴۰۲ برای اجرای آن با چالش کمتری مواجه باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که مردمی ترین چهره سال ۱۴۰۱ در کابینه دولت سیزدهم از منظر شما چیست، تصریح کرد: از روز اول تشکیل دولت سیزدهم حضور آقای رئیس جمهور در جمع مردم و در جمع شهروندان وهموطنان عزیز رشد بسیار چشم‌گیری نسبت به دولت های قبل داشته است به نظر می رسد ارتباط بدنه دولت سیزدهم ویژه شخص آقای رییسی، یک شاخص مهمی برای اندازه گیری است که دولت با سطح جامعه و مردم‌چگونه ارتباط برقرار کرده است. به نظرم دولت نمره خوبی را در این زمینه کسب می کند.

انتهای پیام/