ورزش3

پرسپولیس با چهار بازیکن در تیم ملی

پرسپولیس با چهار بازیکن در تیم ملی

سرمربی تیم ملی نام چهار بازیکن از پرسپولیس را در لیست خود برای اردوی پیش رو دعوت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، در لیست اعلام شده از سوی امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی نام چهار بازیکن پرسپولیس حاضر هستند و این در حالیست که محمد عمری نیز بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال در این لیست حاضر بود که به دلیل مصدومیت شانس حضور در اردو را از دست داده است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

علیرضا بیرانوند به عنوان یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان تیم ملی طی دوره‌های اخیر جام جهانی و جام ملت‌ها، بار دیگر در تیم ملی حاضر خواهد بود و اکنون تجربه همکاری با چهارمین سرمربی تاریخ دوران حضورش در تیم ملی را (کارلوس کی‌روش، مارک ویلموتس، دراگان اسکوچیچ) را اکنون با امیر قلعه‌نویی پشت سر خواهد گذاشت.

از خط دفاعی پرسپولیس وحید امیری به اردوی تیم ملی دعوت شده است. او به عنوان مدافع چپ بعد از پایان دوران مصدومیت به جام جهانی نیز رفت اما نتوانست همانند دوره قبلی شانس بازی را به دست بیاورد. با این حال نمایش موفق او طی دیدارهای اخیر در ترکیب پرسپولیس، باعث شد تا این‌بار امیر قلعه‌نویی نیز او را به اردوی تیم ملی فرا بخواند.

مهدی ترابی و میلاد سرلک نیز از خط میانی پرسپولیس به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند. این در حالیست که محمد عمری به عنوان پدیده این فصل پرسپولیس نیز در لیست امیر قلعه‌نویی حضور داشت اما مصدومیت این بازیکن مانع از تجربه اولین حضورش در تیم ملی شده است.

اردوی تیم ملی از بیست و هشتم اسفند استارت خواهد خورد و باید دید قلعه‌نویی در دومین حضورش در تیم ملی چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.